Hakkımızda

Dentasay Sağlık Hizmetleri

Dentasay Sağlık Hizmetleri kapsamında Özel Dentasay Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ,2008’den itibaren Anadolu Yakasında bulunan 2 Diş polikliniği ve 1 Dijital Diş Protez Laboratuvarı olarak gülüşlerinize ortak olmak için hizmet vermekteyiz.

Uzman Hekim Kadrosu

Uzman hekim kadrosu ile Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Endodonti, Ortodonti, Pedodonti, Peridontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Tedavisi gibi bütün branşları kendi bünyesinde bulunduran polikliniklerimizin yanı sıra en iyi hizmet, en iyi kalite ve en estetik sonuç politikasıyla 2021 yılında Özel Dentasay Dijital Sabit Protez Diş Laboratuvarını hizmetinize sundu.

Yenilenen ve Gelişen Teknoloji

Polikliniklerimizde ve laboratuvarımızda yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak ileri teknolojiye sahip modern donanımımızı her zaman bir adım ileriye taşıyarak sağlık danışanlarımıza destek olduk.

Hizmetimizi sadece ülkemizde değil Sağlık Turizmi kapsamında, dünyanın dört bir yanına sağlıklı, estetik inci gibi gülüşler sunduk, her gün büyüyerek ve gelişerek sunmaya devam ediyoruz.

Dentasay Sağlık Hizmetleri olarak 7’den 70’e dünyadaki herkesin sağlıklı gülüşlere kavuşmanız için kendini mesleklerine adamış hekimlerimiz ile birlikte çalışıyoruz. İlerleyen yıllarda yeni şubelerimiz ve yurt dışı temsilciliklerimiz ile sizlere bir adım daha yaklaşacağız.

Kliniklerimiz ve Laboratuvarımız

Kliniklerimiz

Kliniklerden herhangi birine tıklayarak ilgili kliniğin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Sertifikalarımız